ІV Міжнародна науково-практична конференція "Землевпорядна галузь України: здобутки, виклики та перспективи"

06 березня напередодні Дня Землевпорядника на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського НАУ проведено IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Землевпорядна галузь України: здобутки, виклики та перспективи», присвячену пам’яті видатного вченого, академіка Анатолія Степановича Даниленка – людини, яка зробила неоціненний внесок у становлення і розвиток сучасної землевпорядної науки, земельного кадастру та управління земельними ресурсами.

Конференція стала платформою для обміну досвідом, обговорення актуальних проблем та визначення перспектив розвитку землевпорядної галузі в Україні.

У конференції взяли участь провідні науковці, практики, представники державних органів та громадських організацій, а також здобувачі вищої освіти, зокрема: заступник міського голови м. Біла Церква Олег Усенко; голова ГО «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів - землевпорядників» Олександр Моцун; голова відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів - землевпорядників» у Кіровоградській області, керівник регіонального навчально-виробничого центру Білоцерківського НАУ в Кіровоградській області з питань «Пріоритетного напрямку роботи навчально-виробничих центрів» Іван Владов; професор кафедри геодезії та землеустрою Білоцерківського НАУ, д-р. екон. наук, професор, член-кореспондент НААН України Антон Третяк; декан факультету природничої освіти та природокористування Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини к.пед.н., доцент Інна Рожі; начальник відділу надання консультацій громадянам Управління по роботі із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Держгеокадастру Ганна Малярчук.; в.о. завідувача відділу проблем розвитку землеустрою та земельного кадастру Інституту землекористування Національної академії аграрних наук України, к.е.н. Роман Харитоненко та ін.

Основні питання, що обговорювалися на конференції, включали:

• вплив збройної агресії на землевпорядкування;

• інституційні, методичні та практичні аспекти післявоєнного відновлення земельних ресурсів; 

• роль землевпорядкування у подоланні сучасних викликів; 

• роль освіти та науки у забезпеченні раціонального управління земельними ресурсами; 

• застосування нейромереж для ефективного оброблення геоінформаційних даних; 

• застосування БПЛА в топографо-геодезичних роботах. 

Вдячні всім, хто долучився до роботи нашої конференції. Ваша активна участь, глибокі доповіді та жваві дискусії зробили цей захід надзвичайно плідним та змістовним. Особливу шану висловлюємо за те, що ми разом вшанували пам’ять видатного вченого, академіка А.С. Даниленка. Його наукові праці та ідеї продовжують надихати нас та слугують орієнтиром у нашій роботі.

 

Напишіть нам

Будемо раді почувати ваші думки з приводу даної публікації