Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Молодь – аграрній науці і виробництву»

22-23 квітня у Білоцерківському національному аграрному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Молодь – аграрній науці і виробництву»

Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Білоцерківський національний аграрний університет, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

У роботі конференції взяли участь понад 459 учасників з України, зокрема: Білоцерківський національний аграрний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Луцький національний технічний університет, Уманський національний університет, ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ».

У роботі конференції взяли участь також партнери факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ: Компанія «Royal Canin», Компанія «Біовет» ветеринарний шпиталь «Genesis» (м. Київ), Компанія «Boehringer Ingelheim», Асоціація виробників молока «АВМ», Кадрове агентство «Агроджоб», Компанія «ЕквіТестЛаб», Приватне акціонерне товариство «МХП», Мережа ветеринарних лікарень «Зоолюкс» (м. Київ), НВФ «Бровафарма», НВП «Укрзооветпромпостач», Компанія «ВЕТСТАР», Компанія «Еланко», журнали «Тваринництво і Ветеринарія», VET TOPic.

Основна мета Всеукраїнської науково-практичної конференції – пошук інноваційних пріоритетів у розвитку економіки та менеджменту; інноваційних технологій в агрономії, лісовому та садово-парковому господарствах, землеустрої, електроенергетиці; опанування новітніми технологіями виробництва та переробки продукції тваринництва, харчовими технологіями; вирішення актуальних проблем ветеринарної медицини; питань законодавства; пошук актуального шляху пізнання мов; екологізація виробництва та охорона природи як основа збалансованого розвитку.

За результатами представлених доповідей та загальної дискусії учасники конференції пропонують:

1. Відзначити, що тематика науково-практичних доповідей, представницький склад учасників конференції свідчать про надзвичайну актуальність та практичну цінність питань розвитку ветеринарної медицини, тваринництва, харчових технологій, технологій в агрономії, землеустрої, електроенергетиці, лісовому та садово-парковому господарствах, екології, охороні навколишнього середовища та збалансованому природокористуванні, дослідженні інноваційних психолого-педагогічних, лінгвістичних та правових засад аграрної науки, стратегічних пріоритетів розвитку економіки, фінансів, обліку, інформаційних технологій, підприємництва та торгівлі, менеджменту, публічного управління, а окреслене коло питань надалі стане джерелом наукових пошуків у напрямі розроблення інноваційних розробок майбутніми молодими науковцями.

2. Схвалити і високо оцінити основні положення наукових доповідей учасників конференції, відзначити їх актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення.

3. Систематично розвивати та підтримувати спільну науково-практичну та освітню діяльність між профільними науковими установами та організаціями, закладами вищої і фахової передвищої освіти України, представниками бізнесу. Сприяти проведенню спільних наукових досліджень в галузі рослинництва та тваринництва, ветеринарної медицини, екології та біотехнології, харчових технологій, економіки та менеджменту, права, філології та психології, зорієнтованих на запити агробізнесу.

4. Проблеми, які розглядаються здобувачами вищої освіти, є вагомим доробком для вдосконалення і розширення освітніх програм, набуття освітніх компетенцій з підготовки фахівців у галузях біолого-технологічній, агробіотехнологічній, ветеринарної медицини, екології, економіки, соціально-гуманітарній, а також при формуванні навчальних та робочих навчальних програм з відповідних освітніх компонент.

5. Опублікувати доповіді учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти «Молодь – аграрній науці і виробництву» у Збірнику матеріалів конференції і розмістити його на сайті БНАУ.

 Варченко О.М., д-р екон. наук, професор, 
проректор з наукової та інноваційної діяльності, заступник голови оргкомітету

 

 

 

 

 

     

Напишіть нам

Будемо раді почувати ваші думки з приводу даної публікації